בילוי בחדרי אירוח

דף הבית > מאמרים > בילוי בחדרי אירוח
 למה עדיף לבלות בחדרי אירוח ולמה זה כל כך מיוחד?

בשנים האחרונות ניכרת מגמה בולטת בקרב זוגות נשואים ולא נשואים לבלות בחדרי אירוח. אם כך השאלה הנשאלת היא מהם בדיוק חדרי אירוח?
תארו לעצמכם שבחלומות הכי קסומים שלכם, חלמתם שאתם מבלים עם בני הזוג שלכם במקום רומנטי, נעים, נוח וקסום. אבל מה ? החיים זה לפעמים לא מה שאנחנו חושבים.
העבודה, הלחץ, המתח וההתחייבויות לא השאירו לכם שום טיפה של שקט. בדיוק בגלל זה יש חדרי אירוח.
 

טיפה של שקט בחיים

לחדרי האירוח שלנו במתחם מבודד ליד אזור התעשייה ברחובות, מגיעים הרבה מאוד זוגות נשואים שמבקשים, לפרוש מהמירוץ של הלחץ לכמה שעות ולהחזיר לעצמם את הזוגיות, הקרבה, הרומנטיקה והאהבה שהולכת ונשחקת.
אם תדברו עם מטפלים זוגיים על שחיקה בחיי הנישואין, כולם מיד יאמרו לכם "תמצאו לכם זמן רק לשניכם ותתקרבו שוב, אבל במציאות בבית עם ילדים ועבודה ולחץ, זה לא ממש קורה.
הפיתרון: חדרי אירוח. כמה שעות ביחד ואתם בירח חבש מחודש.
 

מחזירים את החום והרכות לזוגיות

ביום יום כשאתם מתנהלים בתוך זוגיות, בתוך ים המחויבויות שלהם, היא נדחקת לפינה. מה יותר חשוב הרומנטיקה שלכם או הילדים? ברור שהילדים, אבל בתוך השגרה המוחצת והלוחצת הזאת, הזוגיות שלכם הולכת לאיבוד, הולכת ומתרחקת מכם עד שאתם לא מצליחים לזכור איך בכלל נראתה פעם האהבה הגדולה שלכם.
אם כך, בשביל להחזיר יחסים למקום שבו הם התחילו צריך להחזיר כמה מהתנאים שהתקיימו שם זאת אומרת: להיות לבד, נינוחים, שלווים, רגועים ולתת לזה את הזמן.
בחדרי האירוח שלנו בעיצוב הקלאסי שנראה כמו לקוח מהאגדות על מיטה רכה עם מצעים חלומיים, זה בדיוק הזמן להתחיל אחורה בזמן ולחזור לרומנטיקה שהייתה.


 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק