חדרים דיסקרטיים ברחובות

דף הבית > מאמרים > חדרים דיסקרטיים וספא באזור רחובותחדרים דיסקרטיים וספא באזור רחובות

ישנם אנשים שמאסו בחיי הנישואין שלהם, אבל הם לא ממהרים להתגרש ולפרק את המשפחה ומצד שני, הם גם לא מוותרים על האהבה שלהם והיא לחלוטין לא בן או בת הזוג שלהם.
זה מה שקורה במציאות בה הנישואין עולים על שרטון והרבה פעמים בני הזוג פשוט מנהלים רומן מחוץ לנישואין והרבה פעמים כל צד גם יודע את זה ואין לו בעיה עם זה כי הנושא של פירוק המשפחה הוא מכאיב ולא בא כרגע בחשבון. או שהילדים קטנים, או שמסיבות כלכליות ואחרות בני הזוג בחרו להמשיך להתנהל על הנייר כזוג נשוי אבל לנהל מערכות יחסים מחוץ לנישואין.

 

לקוחות קבועים עם אהבה עד הגג

מהזוגות הנשואים שמגיעים אלינו עם בני זוג אחרים, אנו רואים שהם אכן משתוקקים לזוגיות החדשה שלהם, הגם שהיא איננה רשמית או חוקית במובן של נישואין.
הם מתנהגים כמו זוג צעירים מאוהבים, מזוגגי עיניים וכל מה שהם רוצים זה להיות אחד עם השני וכמה שיותר זמן, כאשר כמובן לכל אחד מהם משפחה וילדים ולכן הם שוכרים חדר אירוח או סוויטה לכמה שעות ובדיסקרטיות רבה.
הם לקוחות חוזרים שלנו, גם משום שהמתחם שלנו מהנה ויש בו אפשרויות פינוק שונים ובריאים וגם משום שאנחנו שומרים על זהות הלקוחות שלנו בדיסקרטיות עצומה, וכך גם כל עובדי המתחם החל מהמנקה וכלה במעסה.

 

חדר אירוח רחוק מהבית

הזוגות שהם לקוחות קבועים שלנו, לא גרים באזור מסיבה מובנת. רובם מאזור הדרום או הצפון, כי למרות שאולי בני הזוג יודעים על קיום הרומן שלהם, הם עדיין שומרים על סודיות היחסים כי מי יודע את מי הם יפגשו אם הם יבלו ליד הבית.
לכן הם בוחרים באזור מרוחק, וכמה שיותר נוח עם ניחוח של בית מלון אבל שלא יהיה בית מלון, כי זה חשוף בשבילם ומי יודע איזה הפתעה לא רצויה הם יפגשו שם.
אנחנו מציעים להם אירוח ברמה של 5 כוכבים, מבחינת האווירה שיש בחדרי האירוח ובסוויטות ובמכלול של ארוחת הבוקר, ביקור בספא וכו' ולכן את מעדיפים חדר דיסקטי אצלנו רחוק מכל ההמולה, רק שניהם לבד, ויש להם גם יותר בטחון במקום כזה מאשר בבית מלון.
מהיכרות שטחית עם הלקוחות שלנו אנחנו יכולים לומר שהם נכנסים מאוהבים ויוצאים מאוהבים הרבה יותר, כי אין כמו הזמן השקט והשלווה הזו שאתם מבלים עם האהובים שלכם במקום שמכבד רומנטיקה ומכבד את מי שאתם.
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק