סוויטות לזוגות ורגעים מיוחדים

דף הבית > מאמרים > סוויטה לזוגותסוויטות לזוגות שמרגישים מלכותיים...

זה לא סתם שאנשים ידועים ומפורסמים שנמצאים על גג העולם מתארחים בסוויטות, סוויטות זה לאנשים שמרגישים חשובים, שרוצים להתפנק, להתרפק ולהרגיש שהם קוטפים את כל העולם ואת הירח. עכשיו יותר מתמיד אתם לא צריכים להיות ליידי גאגא או ביונסה כדי להרגיש על גג העולם, הכנו להם סוויטות מיוחדות במינם לאנשים שפשוט רוצים להרגיש מאושרים ומלכותיים לכמה שעות. כן גם לכם מותר להגשים חלומות.
 

הסוויטות שלנו ליד רחובות

סוויטות האירוח שלנו מצוידות במיטב השכלולים הטכנולוגיים שתזדקקו להם, אבל אם אתם הולכים על רומנטיקה בוודאי תשמחו להתענג על מיטת אפיריון ממש כמו שהרבה מלכותיים עשו את זה לפניכם...
המצעים רכים, הצבעים בוהקים, יש תחושה של עשור, פאר והדר וזה בדיוק מה שגורם לכל אחד אצלנו בסוויטה להרגיש מאושר.
יש וילונות, יש הרגשה שכל הסוויטה עוטפת אותך באהבה, חדר מקלחת צמוד ג'קוזי ואם לא תסתפקו בזה, תלכו על הספא, גם בריאות, גם אושר וגם אהבה במקום אחד.

 

ספא בארבע ידיים

אין דבר יותר כייף מעיסוי זוגי. בספא הצמוד למתחם הסוויטות ספא עם מעסים מוסמכים מהשורה הראשונה שיעניקו לכם טיפול של עיסוי או כל טיפול אלטרנטיבי אחר שתחפצו, וגם בזוגות, שניכם תרגישו מאושרים, נינוחים ובריאים.
השילוב של קבלת טיפול אלטרנטיבי יחד עם רגיעה אחר כך על מיטת אפיריון הוא לחלוטין שילוב מנצח לו זוכים ממש מלכותיים כמוכם שרוצים להרגיש מה זה פינוק ליום אחד או ליותר, זה תלוי בכם.
אתם יכולים גם להזמין ארוחה חלבית עשירה וטובה, לצפות בטלוויזיה במגוון ערוצים, תבחרו לעצמכם את הסוויטה ואת סדר היום הכייפי שלכם.

 

סוויטה דיסקרטית

יש לפעמים ולאנשים יש יחסים שהם עדיין לא רוצים ולא מעוניינים לחשוף אותם וזה לחלוטין רק עניינם בלבד.
מצד שני הם רוצים לכייף, הם רוצים לבלות ביחד אבל הם רוצים לעשות את זה מבלי להיראות קבל עם ועדה.
הסוויטות שלנו הם הפיתרון המועדף על רבים מהזוגות הללו. אנחנו נמצאים במתחם ליד אזור התעשייה ברחובות, רחוקים מהעיר ומבודדים וחלק מהמטרה שלנו היא לשמור על הדיסקרטיות של הלקוחות שלנו, כאשר הם מעוניינים בכך.
אתם יכולים לנצל את כל מה שכוללת חבילה של סוויטה כולל טיפול בספא, אורחת בוקר ועוד והכול ביניכם לבד, בזוגיות הטובה שלכם, כאשר הכול נעשה ישר לסוויטה וכך תישמר הפרטיות המלאה שלכם.
הסוויטות שלנו מעוצבות בסגנון קלאסי קול מאוד להרגיש שאתם באמצע טוסקנה...

 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק