​​​​​​​
​​​​​​​
סוויטה מפוארת
מה שאנחנו בסה"כ בסוף זוכרים מהחיים זה את הרגעים המיוחדים שלנו, אבל בשביל רגעים מיוחדים צריך לטרוח, ואנחנו כבר עשינו חצי עבודה בשבילכם, אז אתם יכולים להיות יצירתיים ולשלב את חדרי האירוח שלנו או הסוויטות, או הספא ברגעים המיוחדים שלכם.
רגע מיוחד יכול להיות הצעת נישואין מיוחדת במינה. אפשר לעשות את זה באמצע אירוח בסוויטה אצלנו, ולהרגיש ממש כאילו הצעת עכשיו נישואין לסינדרלה מהאגדות...
אפשר להציע לה נישואין בתוך הג'קוזי, באמצע טיפול הספא, הכול כשר מה שחשוב זה שתפתיע אותה במקום הכי לא צפוי, אבל זה צריך להיות רגע מיוחד שייחקק בזיכרונה לנצח.


יום הולדת לאהוב שלך בסוויטה מהסרטים

אם האהוב שלך הולך לחגוג יום הולדת, מסיבת הפתעה זה כבר ממש לא באופנה, הרבה נשים מעדיפות לחגוג לאהובים שלהם יום הולדת בזוג בסוויטה מלכותית או באחד מחדרי האירוח שלנו כולל כל הפינוקים הנילווים לכך.
אין גבר שיסרב לעיסוי, למרחץ בג'קוזי ולכל הנוחיות על מיטת אפריון. להיות רק אתך לבד ביום ההולדת שלו, זמן להתקרב זמן לחגוג ביחד.
זו גם יכולה להיות הפתעה עצומה בשבילך, פינוק גדול ואפשרות להגיד לו כל מה שלא אמרת עד היום כי יש לכם את השקט ואת הזמן לכך.
 

יום נישואין שמח בסוויטה

הרבה זוגות מוותרים על בילוי בנאלי ביום הנישואין שלהם. הם לא רוצים שוב לחגוג במסעדה, הם לא רוצים שוב את כל החברים והמשפחה, אתם הם נמצאים כל הזמן, אבל הגיע הזמן להיות ביחד אחד על אחד.
זמן השהייה בסוויטה מעניק הרגשה כאילו אתם נמצאים בחו"ל, זה קשור לעיצוב של הסוויטות שנראים כמו חדרים בארמונות וזה קשור גם אליכם להרגשה הטובה שלכם ביחד לבד למען יום הנישואין שלכם.
אתם תוכלו לבחור עיסוי בספא או כל טיפול אלטרנטיבי אחר, ארוחה חלבית מהנה ובעיקר לחגוג את הזוגיות הטובה שלכם.


מסיבת רווקות בסוויטה- אין יותר כייף מזה

יש הרבה מאוד רווקות שמוצאות במתחם שלנו מקום נהדר לקיים את מסיבת הרווקות שלהן ביחד בכניסה לספא, בסוויטה או באחד מחדרי האירוח. התחושה היא של בית מלון חמישה כוכבים, יש שקט ושלווה, יש טיפולים נהדרים בספא, ארוחת בוקר חלבית מהנה ומיטת אפריון עליה כל הבנות מספרות את האמת שלהן, כאשר אתן ביחד חברות האמת יוצאת.
אין כמו סוויטה לפני החתונה להרגיש כמו מלכה אמיתית עד החופה ואין סוויטות כמו אצלנו.
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק