הזמנת טיפולים ע"י מילוי פרטים או בטלפון 08-670-46-01 
עיסוי שוודי
העיסוי השבדי הוא טיפול ספא המפנק ביותר בספא. העיסוי נעשה עם שמנים חמימים איכותיים מבית jasmin, מטרתו להמריץ ולאזן את מחזור הדם, לייצור אפקט מרגיע בשריר עליו עובדים, בתנועות לישה וחיכוך של העור. בלישה זו אנו מתמקדים בעיקר בהזרמת הדם ועוזרים לדם לחזור מהפריפריה אל המרכז, לאזור הלב.העיסוי פועל בשני מישורים: האחד ממריץ את הדם ומאפשר תחלופה טובה יותר והשני מרפה שרירים מכווצים. טיפולי ספא מתבצעים ע"י צוות המטפלים של אחוזת הספא המשלב בטיפול אלמנטים שונים מהשיאצו, רקמות עמוק, תאילנדי, כפות רגליים ועיסוי קרקפת.

משך הטיפול: 60 דקות
עיסוי רפואי
עיסוי רפואי מתמקד בשרירים תפוסים מאוד. העיסוי פועל בשני כיוונים ראשיים: שחרור השריר התפוס והמשך תפקודו וכן זרימת דם וחמצן בצורה טובה. טיפול ספא זה גורם לפיזור הרעלים ושחרור אנדומורפונים - חומרי משככי כאבים מתוך הגוף עצמו. עיסוי זה משמש כתוספת לעיסוי הרגיל ומבוצע ע"י טובי המעסים באחוזת הספא. עיסוי זה משלב טיפול רפואי וגם הנאה ושחרור מכאבים. מומלץ לקבל סדרת טיפולים רפואיים בכדי לעבור טיפול יסודי.

משך הטיפול: 60 דקות

‹ חזור לתפריט טיפולים
איור ודה

איטי במיוחד וכל זאת בשמן שומשום חם. בסוף הטיפול תחוש תחושה נפלאה של התעלות נפש והתחדשות.
תורה שהגיעה מהודו העתיקה לפני יותר מ-5000 שנה. ומהווה דרך ואורח חיים ומדיטציות על ידי האל "מהאברמה". טיפול ספא זה מתחיל בזוג ידיים הנוסכות שמנים חמים על הגוף וממשיך בתנועות ארוכות. לניקוי רעלים מהגוף והכנסה להרפייה טוטאלית. העיסוי מסתיים בנסך שמן על העין השלישית.

משך הטיפול: 60 דקות
טיפול יופי
מטפלי אחוזת הספא ינקו את עור פנייך בפילינג עדין ואיכותי, ולאחר מכן ימרחו מסיכת אצות
 
ומינרלים למשך כ-15 דקות בזמן זה יטפלו בכפות הרגליים עם קרם רגליים מיוחד. לאחר הסרת המסכה פניך יהנו מעיסוי בקרם הזנה מובחר.

משך הטיפול: 30 דקות (120 ₪ לרוכשים טיפול נוסף)


אבנים חמות
שיטה עתיקת יומין ומקורה בשבטי האינדיאנים. מומלץ לתחושת בטחון ושלווה פנימית. העיסוי נעשה בשמנים חמימים ובשילוב האבנים החמות העשויות מבזלת וכן בהנחת האבנים החמות על גבי הגוף להגברת החום בגוף וזרימת הדם המוגברת, טוב לשחרור רעלים ואנרגיות שליליות.

תוספת למחיר הטיפול


רפלקסולוגיה
הרפלקסולוגיה היא שיטת טיפול הרואה בכפות הרגלים והידיים מראה של הגוף כולו. הטיפול כולל לחץ פיזי, מתיחות והנעת כפות הרגליים תוך מתן דגש לנקודות ספציפיות המשקפות איברים בגוף. כמו כן, מאפשרת זרימת דם טובה יותר, הפגת מתחים ולחצים ומסייעת בבעיות רפואיות. טיפול ספא מסוג רפלקסולוגיה מתבצע ע"י מיטב המטפלים של אחוזת הספא.

משך הטיפול: 60 דקות
טיפול בקונכיות חמות
מאות שנים התושבים באיי האוקיינוס השקט נהגו לדלות את צדפות הנמר היפיפיות לצרכי מאכל כשהם משליכים את קונכיותיהם. כיום, הפכו קונכיות אלו לכלי המסאז' החם העוצמתי ביותר. העבודה עם הקונכיות, בשילוב החום המופק מהן מאפשרת להיכנס ולעבוד על השרירים ללא מאמץ, להפיג מתחים, להניע דם ולימפה לניקוי הפסולת מן השרירים. טיפולי ספא מתבצעים ע"י מטפלים מוסמכים.

משך הטיפול: 70 דקות
עיסוי רקמות רקות
טיפול ספא זה מומלץ לשחרור הרקמות בגוף. העיסוי איטי וחזק בשילוב נשימות עמוקות, מטרתו לפרק את המתח העצור בשכבות העמוקות. העיסוי מתמקד באזורים הכואבים והתפוסים, המטפל עובר משריר לשריר באיטיות על מנת להגיע לשכבה העמוקה ולהרפות אותה.

משך הטיפול: 60 דקות
פילינג גוף
שפשוף עדין של העור בעזרת רסיסי מלח טהורים מים המלח בתוספת שמנים ולישה עדינה של העור, העיסוי מסיר את שכבת התאים המתים ומותיר עור חלק ורך. מומלץ כטיפול מקדים לעיסוי שמנים.
העיסוי מסיר את שכבת התאים המתים פותח את הנקבוביות מייעל את חדירת השמנים. מומלץ כעיסוי מקדים לעיסוי. טיפול ספא זה מותיר אחריו עור חלק ורך.

משך הטיפול: 30 דקותעיסוי בהריון משלב מגע לשחרור מתחים והקלה בכובד. כמו כן, מקל על כאבי הגב התחתון, משחרר התכווצויות ברגליים ומגביר את מחזור הדם, למניעת בצקות ברגליים. טיפול ספא זה נעשה בעדינות בתנוחות מיוחדות המותאמות לנשים בהריון תוך שימוש בשמנים חמימים.
*עיסוי בהריון מותר החל מהחודש הרביעי בלבד

משך הטיפול: 60 דקות
פוט מסא'ג-​​​​​​​ עיסוי כפות הרגלייםהמחיר:  משך הטיפול: 30 דקות 
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק